• BEZPIECZNE WAKACJE 2023

• UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

• 23 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2022/2023. Uczniowie z rąk Pani Dyrektor Elżbiety Kamińskiej odebrali świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe.

W tym dniu również Pani Bożena Sałkowska po 40 latach pracy  przeszła na zasłużoną emeryturę. Pani Bożenie z okazji przejścia na emeryturę, pragniemyi złożyć najserdeczniejsze życzenia. Dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności, wiele chwil wytchnienia oraz czasu na realizację pasji i marzeń.

Uczniowie klasy ósmej kabaretowym tonem pożegnali swoich młodszych kolegów, nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły.

• LAUREATKA

• Kuratorium Oświaty od lat organizuje konkursy, które są jednymi z najbardziej wymagających i dających prestiż sprawdzianów zarówno wiedzy, jak i umiejętności.
            Zagadnienia, na których opierają się zadania są wymagające, dlatego każdy uczeń biorący w nich udział musi wykazać się wielkim zaangażowaniem i pracowitością.
            Z wielką radością informujemy, że po wielu tygodniach ciężkiej i wytężonej pracy uczennica naszej szkoły Wiktoria Szot (klasa VIII) pod opieką Pani Marty Wolniak znalazła się w gronie finalistów Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki. Serdecznie gratulujemy !

• DZIEŃ DZIECKA

• Jak co roku Dzień Dziecka w naszej szkole obchodzimy na sportowo. W klasach młodszych Panie Marzena Fidalska oraz Anna Czerwińska przygotowały pokaz filmowy, gry i zabawy stolikowe oraz sportowe. a na koniec piknik i konsumpcję galaretek przygotowanych dzień wcześniej przez dzieci.

Starsze klasy wzieły udział w ekologiczno - soportowej grze terenowej przygotowanej przez Pana Piotra Gradowskiego. Chłopcy rozegrali również mecz piłki nożnej. W nagrodę za aktywne uczestnictwo w tym dniu wszyscy rozkoszowali się pysznymi lodami.

• DZIEŃ RODZINY

• "...Mamo Ty jesteś moim powietrzem, z Tobą chcę się śmiać. Tato Ty jesteś moim okrętem, niesiesz mnie przez świat...." Hanna Hołek

Uczniowie klasy III wraz z nauczycielkami Elżbietą Kamińską i Moniką Seroczyńską przygotowali spotkanie integracyjne połączone z obchodami Dnia Matki i Ojca.  Dzieci przedstawiły wiersze o mamie i tacie, zaśpiewały przepiękną piosenkę o rodzicach i zatańczyły. Łez wzruszenia nie brakowało.