• AKCJE CHARYTATYWNE

• Dzieci z oddziału przedszkolnego wzięły udział w akcji "Zbieramy fanty na loterię" i "Pozbierajmy kasztany dla Wiktorii".

• POMARAŃCZOWY DZIEŃ

• Samorząd Uczniowski w planie swojej pracy na najbliższy rok szkolny wpisał kolorowe dni. Pierwszym okazał się kolor pomarańczowy nawiązujący do przepięknych barw jesieni, która króluje za oknami.

• KINO SFERYCZNE

• 24 października gościliśmy kino sferyczne, które zaprosiło nas do świata pełnego tajemnic. Najmłodsi uczniowie  przenieśli się do planetarium i zobaczyli kosmos z bliska, a starsi odkryli niepowtarzalne widoki z głębi oceanu i rafy koralowej.

• HISZPAŃSKIE STRUNY

• 18 października przenieśliśmy się do gorącej Hiszpanii. Energiczne dzwięki gitar wprawiły wszystkich w doskonały humor, a nogi same rwały się do tańca.

• DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

• 14 października obchodziliśmy gminny Dzień Edukacji Narodowej. Uczniowie z naszej szkoły przygotowali słowno - muzyczny montaż z tej okazji. Na koniec podziwialiśmy utalentowanych uczniów z terenu całej gminy, którzy pod okiem Pana Chmielewskiego rozwijają się wokalnie i instrumentalnie.

• ROBOTYKA

• 13 Października najmłodsi uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w warsztatach projektowania, druku 3D i wirtualnej rzeczywistości. Są to profesjonalne narzędzia, wykorzystywane obecnie w pracy inżynierów, architektów, naukowców i lekarzy, o czym dowiedzieli się uczniowie. Nauka nowych technologii to inwestycja w przyszłość.

• STAROPOLSKI SARMATYZM I EPOKA SZLACHECKA

• 6 października gościliśmy Grupę Artystyczną Rekonstrukto, ktora podczas żywej lekcji historii zaprezentowała obyczaje i kulturę epoki szlacheckiej, ekwipunek i uzbrojenie Sarmatów, narzędzia tortur. Ponadto uczniowie mogli przeprowadzić pojedyne z Szlachcicami.

• HOŁD POMORDOWANYM

• W sobotnie popołudnie 17 września 2022 roku, po raz kolejny zebraliśmy się przy symbolicznej mogile w zwierzynieckim lesie, aby oddać hołd pomordowanym w tym miejscu mieszkańcom Skiern