• GMINNY KONKURS "O IGNACYM WIEM WSZYSTKO"

• Dnia 8 listopada br. odbył się gminny konkurs „ O Ignacym wiem wszystko.” zorganizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Makowie. Naszą szkołę reprezentowali: Wiktoria Szot i Piotr Maciejak z klasy VIII oraz Gabriela Szot z klasy VI. Uczestnicy konkursu rozwiązywali test, w którym musieli wykazać się wiedzą na temat biografii Ignacego Łukasiewicza, jego życia prywatnego i zawodowego, działalności społecznej, naukowej, patriotycznej i jego osiągnięć. Uczennica Wiktoria Szot uzyskała największą ilość punktów i zajęła I miejsce. Na V miejscu uplasowała się Gabriela Szot. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe oraz dyplomy. Gratulujemy!

• DENTOBUS

• Dentobus, to nowoczesny i w pełni wyposażony stomatologiczny gabinet zabiegowy, który dysponuje m.in.  sterowanym elektronicznie fotelem dentystycznym, zestawem punktowego RTG oraz niezbędnymi narzędziami stomatologicznymi.

Mamy nadzieję, że dostęp do profilaktyki stomatologicznej przybliży naszym uczniom temat higieny jamy ustnej i zmniejszy lęk przed wizytami u dentysty.

• III GMINNY KONKURS PIEŚNI I PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ "TOBIE OJCZYZNO"

• Dnia 26 października 2022 r w Szkole Podstawowej im Księdza Jana Twardowskiego w Makowie odbył się III Gminny Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej „ Tobie Ojczyzno” pod patronatem Wójta Gminy Maków Jerzego Stankiewicza. W konkursie uczestniczyli przedstawiciele wszystkich szkół z terenu gminy. Uczniowie prezentowali utwory o tematyce patriotycznej w 6 kategoriach. Występy oceniała komisja w składzie: p. Marian Chmielewski, p. Ireneusz Foks, p. Piotr Gradowski.

Laureaci konkursu z naszej szkoły:

Soliści klasy 1-3

2. miejsce –Ewa Malinowska

Soliści klasy 4-6

2 miejsce –Amelia Wach

Zespoły klasy 4-6

1. miejsce – Dominika Żelazińska i Maja Sękalska

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!